Doradztwo zawodowe

Jaki zawód wybrać? Jak odnaleźć się na rynku pracy? Jak szybko znaleźć pracę po dłuższej nieobecności? A może lepiej założyć firmę? W jaki sposób najlepiej zaprezentować się pracodawcy? Jak dbać na co dzień o swój zawodowy wizerunek? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkań dotyczących obszaru doradztwa zawodowego.

Oferujemy doradztwo indywidualne oraz warsztaty grupowe z następujących obszarów:

  • Diagnoza predyspozycji zawodowych oraz przedsiębiorczych
  • Autoprezentacja na rynku pracy
  • Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie pracy
  • Pierwsze kroki zakładania własnej firmy

Szkolenia grupowe nastawione są na ćwiczenie praktycznych umiejętności, dlatego uczestnicy zapraszani są do pracy w grupach, pracy w parach i odgrywania scenek. Stosujemy również elementy coachingu, indywidualnych testów i mini-wykładów. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Organizujemy również szkolenia otwarte, na które zapraszamy indywidualnych uczestników. Harmonogram szkoleń otwartych znajduje się tutaj.

Indywidualne doradztwo zawodowe polega na realizacji cyklu spotkań z klientem. Ich liczba, częstotliwość i przebieg dostosowany jest od Państwa indywidualnych potrzeb. Najczęściej dotyczą one diagnozy predyspozycji zawodowych, poszukiwania ofert pracy, przygotowania dokumentów aplikacyjnych czy symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.